All The Stars
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All The Stars


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

Distribuiți

Robotelul cu reclame

Orice incalcare a regulamentului se pedepseste dupa gravitate, de la 1 zi de suspendare la suspendare permanenta. Regulamentul poate suferi schimbari fara instiintarea prealabila a membrilor. Va rugam sa frecventati aceasta zona cel putin 1 data per saptamana.


 

 Reclamatiile

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
edy
Administrator
Administrator
edy

Numarul mesajelor : 1724
Puncte : 12859
Reputatie : 2
Data de inscriere : 21/07/2008
Varsta : 34
Localizare : Campia Turzii
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 5:26 am

Trebuie dovedite
Sus In jos
https://ats10.forumgratuit.ro
alinutu
Membru
Membru
alinutu

Numarul mesajelor : 19
Puncte : 11144
Reputatie : 0
Data de inscriere : 16/02/2009

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 11:21 am

am nevoie de o lamurire. am jucat etapa asta meciul. in min 65 adversarul a ramas in 10 si in min 70 am primit conection lost. apoi am mai jucat inca 20 min, 25 cu prelungiri, si el a marcat 1 gol. si sa terminat per total 2-1 pt el. intrebarea e daca trebuia sa scoata 1 om si pt alea 20min sau nu? ca cu 1 om in plus cum si trebuia putea fi cu totul altceva. nu o luati ca pe o reclamatie pt ca am pierdut, dar vreau sa stiu cum e corect pt viitor. un alt moderator al forumului mia explicat ca trebuia sa dea 1 om afara ca sa jucam corect, iar dk nu a dat se pune 1 gol pt cel care era in 11 jucatori. eu nam stiut asta. si de aceea va rog sa ma lamuriti. ms mult. bafta la toti
Sus In jos
edy
Administrator
Administrator
edy

Numarul mesajelor : 1724
Puncte : 12859
Reputatie : 2
Data de inscriere : 21/07/2008
Varsta : 34
Localizare : Campia Turzii
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 12:05 pm

alinutu a scris:
am nevoie de o lamurire. am jucat etapa asta meciul. in min 65 adversarul a ramas in 10 si in min 70 am primit conection lost. apoi am mai jucat inca 20 min, 25 cu prelungiri, si el a marcat 1 gol. si sa terminat per total 2-1 pt el. intrebarea e daca trebuia sa scoata 1 om si pt alea 20min sau nu? ca cu 1 om in plus cum si trebuia putea fi cu totul altceva. nu o luati ca pe o reclamatie pt ca am pierdut, dar vreau sa stiu cum e corect pt viitor. un alt moderator al forumului mia explicat ca trebuia sa dea 1 om afara ca sa jucam corect, iar dk nu a dat se pune 1 gol pt cel care era in 11 jucatori. eu nam stiut asta. si de aceea va rog sa ma lamuriti. ms mult. bafta la toti

ms ca ai postat ca asa o sa stie totii

-cand se intampla asa se joaca cate minute o mai ramas cum o fost aici 25
-cand are un om eliminat se joaca pana ce are unul eliminat adica ia 2 galbene sau rosu si se continua atunci inca 25 de minute ca si pana acuma dar daca asa va-ti inteles pe viitor sa stitii cum sa procedati
Sus In jos
https://ats10.forumgratuit.ro
Sebby
Exiled Skill + 4
Exiled Skill + 4
Sebby

Numarul mesajelor : 793
Puncte : 11798
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 29

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 3:41 pm

edy da dc eu am tot 4 pct ca in etapa 5 am fakt egal si ar trebui 5
astept raspuns
Sus In jos
http://fifa-stars10.forumz.ro/forum.htm
andrey9118
Membru
Membru
andrey9118

Numarul mesajelor : 22
Puncte : 11155
Reputatie : 0
Data de inscriere : 11/02/2009

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 6:51 pm

nu dau de geoank_50_cent
Sus In jos
edy
Administrator
Administrator
edy

Numarul mesajelor : 1724
Puncte : 12859
Reputatie : 2
Data de inscriere : 21/07/2008
Varsta : 34
Localizare : Campia Turzii
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 6:04 am

Sebby a scris:
edy da dc eu am tot 4 pct ca in etapa 5 am fakt egal si ar trebui 5
astept raspuns


scz o sati modific cand fac clasamentul
Sus In jos
https://ats10.forumgratuit.ro
Geoka
Exiled Skill
Exiled Skill
avatar

Numarul mesajelor : 32
Puncte : 11207
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/01/2009

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 11:35 am

Andrey u esti cam prost ...zici ca nu dai de mn dar u nu vreoiai sa im idai add ...pana la urma ne-am gasit dar mergea infect rau dc nu zici aici adevarul ???? vrei sa castigi ??? lasa ca iti promit eu ca nu o sa iti decat vreo 3-4 ai sa vezi
Sus In jos
maryo89
Exiled Skill
Exiled Skill
avatar

Numarul mesajelor : 37
Puncte : 11180
Reputatie : 0
Data de inscriere : 01/02/2009

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 6:10 pm

nu dau de cstn_13bc cer victorie l masa verde. cheers
Sus In jos
Geoka
Exiled Skill
Exiled Skill
avatar

Numarul mesajelor : 32
Puncte : 11207
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/01/2009

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeSam Feb 28, 2009 10:35 pm

m-am intalnit odata cu andrey am icnercat sa jucam nu a mers bn deloc si am vb cu el sa jucam a doua zi iar el nu a mai intrat ....trb sanctiune ...adik 3-0 pt mn Razz
Sus In jos
edy
Administrator
Administrator
edy

Numarul mesajelor : 1724
Puncte : 12859
Reputatie : 2
Data de inscriere : 21/07/2008
Varsta : 34
Localizare : Campia Turzii
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitimeDum Mar 01, 2009 6:05 am

Geoka a scris:
m-am intalnit odata cu andrey am icnercat sa jucam nu a mers bn deloc si am vb cu el sa jucam a doua zi iar el nu a mai intrat ....trb sanctiune ...adik 3-0 pt mn Razz


meciul se va juca
Sus In jos
https://ats10.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat




Reclamatiile Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatiile   Reclamatiile Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatiile
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatiile
» Reclamatiile
» Reclamatiile
» Reclamatiile
» Reclamatiile

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All The Stars :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: