Varsta : 34
Localizare : Campia Turzii
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

Regulament de Joc Empty
MesajSubiect: Regulament de Joc   Regulament de Joc Icon_minitimeVin Apr 05, 2013 7:25 pm

1.In cazul intreruperii unui meci din cauza unei conexiuni slabe, se va tine cont de minutele jucate si de scorul inregistrat in acel moment. Spre exemplu daca un meci intrerupt in minutul 20, se va relua si se va juca pana in minutul 70. Dupa insumarea a 90 de minute scorul se va cumula si se va determina rezultatul final al partidei.
In cazul in care un jucator primise o eliminare inainte de intreruperea conexiunii, se va recreea situatia, imediat din acel moment urmand a se juca minutele restante.
Daca in momentul intreruperii conexiunii, se demonstreaza (prin printscreen-uri) ca unul din jucatori era intr-o situatie clara de a inscrie un gol, se poate acorda gol din oficiu. Daca se demonstreaza ca un user a iesit de bunavoie in timpul unui meci dintr-un motiv nesemnificativ, va pierde meciul respectiv conform ecuatiei: S + P = SF ( S-scorul din minutul in care s-a intrerupt, P-penalizare 3-0 in defavoarea userului care a iesit, SF-scor final al meciului).
2.Cornerele executate direct pe poarta sunt interzise, la fel si cele executate pe bara transversala a portii, daca se demonsteaza ca ati executat cornerele in modul mai sus exprimat veti pierde meciul la masa verde.
3.Este interzisa executarea out-ului in careul de 6m(Daca se marcheaza din aceasta "fazA" golul va fi anulat si cel care a folosit aceasta neregula va primi 25% warn.
4.Combinatia Q+W este permis doar din teren advers .
5.Sunt interzise trageri de timp exagerate, adica mai mult de 5 pase intre fundasi si portar .
6.Rezultatele vor fi validate cu ajutorul unui printscreen cu statistica/marcatorii, cei care ies inainte de afisarea statisticilor vor primi warn (20-30%).
7.Lovitura de centru : Atunci cand incepe meciul,sau dupa ce primiti gol si sunteti cu mingea la centru, sunteti obligati sa dati mai intai mingea inapoi in propria jumatate si abia apoi sa plecati pe atac. La prima abatere Avertisment, La a 2 a abatre Warn 10%,la a 3 a abatere pierderea meciului cu 3-0(Un membru din staff va tine o statistica)In cazul in care se marcheaza gol,din aceasta faza,golul va fi anulat.
8.Este interzis executarea out-ului de tusa in afara razei vizuale.Daca se dovedeste prin printscreen ca ati executat out-ul in modul mentionat mai sus, la prima abatere veti primi warn 10%,la a 2 a abatere veti pierdemeciul cu 3-0.
9. Pentru stil ''infect'', adica q+w sau joc pe banda urmat de centrare,mai tot meciu' cei care vor da, vor pierde meciul la masa verde si-n cel mai rau caz, vor primii ban .
10. Daca un player este condus la mai multe goluri si iese din joc intentionat si nu mai doreste continuarea acestuia va pierde cu scorul inregistrat pe tabela inaintea intreruperii +3 goluri pentru adversar .
10. Este interzisa folosirea combinatiei Q+A din coltul careului pentru cei care hosteaza ! ( direct pe poarta ) .
11. Este interzisa executarea cornerului scurt urmat de o centrare la prima bara, adica chemarea unui jucator care va primii mingea de la executantul cornerului si apoi centreaza la prima bara ! Daca cineva o sa incalce aceasta regula , i se va anula golul si va primii 30% warn . La a 2-a abatere va pierde meciul la masa verde !
12. La fiecare gol va rugam sa lasati minim o singura data reluarea, pentru a nu iesii scandal dupa meciuri pe motiv ca un player a avut setarile necorespunzatoare. (Reluarile nu vor fi lasate doar daca ambii jucatori accepta asta inainte de meci, daca nu accepta, se vor lasa reluarile, ca sa faca print-uri/filmulete la goluri, in caz ca sunt dubii)
13.In cazul in care doua sau mai multe echipe se afla la egalitate de puncte departajarea se va face printr-un clasament in care se pun meciurile directe dintre acestea, daca si aici este egalitate se va lua in calcul golaverajul din meciurile directe.

Half Length: 6 min
Difficulty Level: World Class
GoalKeeper Difficulty Level: World Class